תקנון שימוש ומדיניות פרטיות

איסוף מידע
חברת “שלומי זיגדון טכנולוגיות בע”מ” ח,פ, 513196246 ושלוחותיה “מכללת טכנולוגיות הייטק”, “המכון לפיתוח חומרה ותוכנה” , “מרכז טכנולוגיות PCB ייעוץ להנדסה וייצור”, ” TURNKEY PROJECTS”, רושמים מידע כאשר אתה נרשם לאתר שלנו, מתחבר לחשבון שלך, מבצע רכישה, משתתף בתחרות, ו/או כאשר אתה מתנתק מהחשבון. המידע שנאסף כולל את שמך, כתובת האימייל, מספר הטלפון ו/או פרטי כרטיס אשראי.

בנוסף, אנחנו מקבלים ושומרים באופן אוטומטי מידע מהמחשב ומהדפדפן שלך, כולל כתובת ה-IP שלך, מאפייני התוכנה והחומרה, ופרטי העמוד שבו ביקשת לצפות.
שימוש במידע
כל מידע שאנחנו אוספים ממך עשוי לשמש כדי:
להודיע על וובינרים חינמיים שיתקיימו מספר פעמים בשנה
לשלוח ניוזלטר בנושאים טכנולוגיים, מקורות ידע, שינויים בתקנים לתכנון אלקטרוני
להתאים באופן אישי את החוויה שלך ולהגיב לצרכים האישיים שלך
לספק תוכן שיווקי מותאם אישית
לשפר את האתר שלנו
לשפר את שירות הלקוחות ואת צרכי התמיכה שלך
ליצור אתך קשר באמצעות אימייל
לנהל תחרות, מבצע, או סקר

פרטיות מסחר אלקטרוני
אנחנו הבעלים הבלעדיים של המידע שנאסף באתר. המידע על פיו ניתן לזהותך לא יימכר, יוחלף, יועבר, או יינתן לאף חברה אחרת בשל כל סיבה שהיא ללא הסכמתך, מלבד מידע הכרחי להשלמת בקשה ו/או עסקה, כגון משלוח הזמנה.
העברת מידע לצד שלישי
אנחנו לא מוכרים, סוחרים, או מעבירים בכל דרך שהיא לגופים חיצוניים את המידע המאפשר זיהוי אישי שלך. תנאי זה לא כולל חברות צד שלישי מוסמכות שמסייעות לנו בתפעול אתר האינטרנט שלנו או בביצוע העסקים שלנו, כל עוד החברות הנ”ל מתחייבות לשמור על סודיות המידע הזה.
אנחנו מאמינים ששיתוף מידע הוא הכרחי על מנת לחקור, למנוע או לפעול בקשר לפעילויות משפטיות, חשד להונאה, מצבים הכוללים איומים אפשריים לביטחונו האישי של כל אדם, הפרות תנאי השימוש שלנו, או כפי שנדרש על פי חוק.
אבטחת מידע
אנחנו מיישמים מגוון אמצעי אבטחה כדי לשמור על בטיחות המידע האישי שלך. אנחנו משתמשים בהצפנה משוכללת כדי להגן על מידע רגיש שמועבר ברשת. אתר VpnMentor גם מגן על המידע שלך במצב לא מקוון. רק עובדים שצריכים לבצע עבודה מסוימת (למשל, ניהול חשבונות או שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע המאפשר זיהוי אישי. המחשבים/שרתים המשמשים לאחסון מידע המאפשר זיהוי אישי נשמרים בסביבה מאובטחת. אנו לעולם לא שומרים פרטי אשראי, הסליקה מתבצעת ישירות אל מול החברות הסולקות.

מדיניות אספקת מוצרים
הלימוד הינו לימוד אינטרנטי דיגיטלי.
אם ביצועה רכישת הקורס, המערכת שולחת פרטי התחברות באופן מיידי ללקוח, הלקוח מקבל את קוד הגישה והקורס שרכש זמין עבורו באופן אוטומטי.

מדיניות שליחת ספרי לימוד
מרגע מועד הרכישה של ספר הלימוד, ספר הלימוד ישלח תוך 24 שעות בדואר שליחים ללקוח. המשלוחים יבוצעו וימסרו עד 4 ימי עבודה לכל נקודה במדינת ישראל מלבד שטחים של הרשות הפלסטינאית.
לא יתאפשר איסוף עצמי

אחריות שימוש במוצרים
החברה ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים לנזק ישיר ו/או עקיף שיגרם כתוצאה משימוש בשירות ו/או שימוש במוצר שנרכש באתר.
המוצרים הנמכרים באתר הם לצורכי לימוד.

ביטול עסקה
כיוון שהקורס הינו דיגיטלי ולא ניתן לזהות העתקות וניצול לרעה של חומרי הקורס, לא יתאפשר לבטל עסקה באם המשתמש צפה באחד מפרקי הקורסים או באחד מחומרי הקורס המצורפים.
ביטול עסקה עבור ספרי לימוד יתאפשר באם הרוכש יבצע החזרה מלאה של כלל ספרי הלימוד במצבם המלא כפי שרכש אותם.

הגבלת רכישת מוצרים באתר
תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בן 18 שנים ומעלה.  לקוח שמלאו לו  18 שנים   רשאי לבצע  הזמנה של  קורס באתר הבית.

האם אנו משתמשים בקבצי קוקי?
כן. קבצי הקוקי שלנו משפרים את הגישה לאתר שלנו ומזהים מבקרים חוזרים. יתר על כן, קבצי הקוקי שלנו משפרים את חוויית המשתמש על ידי מעקב והתמקדות בתחומי העניין שלה/שלו. השימוש בקבצי קוקי, עם זאת, לא מקושר באף צורה למידע כלשהו באתר שלנו המאפשר זיהוי אישי.

הסרה מרשימת תפוצה
אנחנו משתמשים בכתובת האימייל שסיפקת כדי לשלוח לך מידע ועדכונים הנוגעים להזמנה שלך, חדשות חברה מזדמנות, מידע על מוצרים קשורים וכד’. אם בשלב כלשהו תעדיף להסיר את עצמך מרשימת התפוצה, על מנת שלא לקבל אימיילים בעתיד, אנחנו מצרפים הוראות מפורטות להסרה מרשימת התפוצה בתחתית כל אימייל.

פרטיות 

חברת “שלומי זיגדון טכנולוגיות בע”מ” ח,פ, 513196246 ושלוחותיה “מכללת טכנולוגיות הייטק”, “המכון לפיתוח חומרה ותוכנה” , “מרכז טכנולוגיות PCB ייעוץ להנדסה וייצור”, ” TURNKEY PROJECTS”,  אינה שומרת  לעולם במאגריה  את  פרטי האשראי של  הלקוח.  הרכישה  מתבצעת  בסליקה של משולם  פתרונות סליקה  וכרטיס האשראי אינו נשמר במאגר.
החברה שומרת  על  שמות המשתמשים  המאפשרים גישה לאזור האישי לצרכי  זיהוי  התלמיד   שביצע את  הרכישה. החברה אינה  מעבירה   בשום אופן  את פרטי המשתמשים לצד  שלישי. פרטי    המשתמשים  שם פרטי שם משפחה  טלפון נייד  ומייל נשמרים  בשרת  תחת   הצפנות  ב 128SSL ובחומת  אש   מקודדת ומוצפנת.